Děkujeme fotbalové reprezentaci

Děkujeme fotbalové reprezentaci

01.06.2017 10:54

Jak jsme informovali, 12.6.2017 nás čeká v Chomutově charitativní utkání repre týmů "Fotbal vs. Futsal". Dnes rozšiřujeme seznam fotbalových reprezentantů, kteří Vláďu podpoří!

Podle vašich reakcí a čtenosti na sociálních sítích soudíme, že vás chystané utkání reprezentací fotbalu a futsalu zajímá (včerejší článek najdete zde).

Zmiňovali jsme, že v tomto utkání (pondělí 12.6.2017 v Chomutově) nastoupí hráči předních domácích klubů a naznačili jsme, že máme jména i fotbalistů, kteří během sezóny hájí barvy klubů v zahraničních soutěžích. Jaká jména to jsou? Budete nadšeni, stejně jako my, tady je máte:

Theo Gebre Selassie (Werder Brémy)
Tomáš Sivok (Bursaspor)
Daniel Pudil (Sheffield Wednesday)
Marek Suchý (FC Basilej)
Filip Novák (Midtjylland)

Hráči z domácí soutěže:
Tomáš Koubek (Sparta Praha)
Milan Škoda (Slavia Praha)
Michael Krmenčík (Viktoria Plzeň)
Martin Pospíšil (FK Jablonec)

Chomutovská charitativní akce se může uskutečnit zejména díky tomu, že fotbalisté se na sklonku sezóny udělají čas a přijedou pomoci dobré věci. Stane se tak den po jejich příletu z reprezentačního dvoujutkání v Belgii a v Norsku, za což za to jim patří velký dík.

Fotbalový národní tým se sejde v pátek 2.6.2017 v Praze a je možné, že počet jmen se ještě rozšíří. Bylo by to skvělé, ale už teď míří ke všem zúčastněným za jejich aktivitu náš hluboký respekt!

Chystáme pro vás informace o distribuci vstupenek, ty budou v ceně 100 Kč a celý výtěžek bude směrovaný na transparentní účet Vláďi Mikuláše. A pokud do Chomutova přijedete, můžete ho pozdravit i osobně.