Vydražíte dres reprezentace?

Vydražíte dres reprezentace?

09.06.2017 07:58

Součástí charitativního utkání reprezentací fotbalu a futsalu bude také aukce dresů, ve kterých oba týmy do utkání nastoupí. Pro fanoušky se tak nabízí skvělá možnost pořídit si dres svého idolu!

Často připomínané utkání reprezentací fotbalistů a futsalistů (12.6.2017 od 18:30 hod. v Chomutově) se blíží a dnes vás chceme informovat o dalším prvku, který by pro vás mohl být atraktivní. Oba celky totiž nastoupí v originálních reprezentačních dresech, které se stanou po utkání předmětem dražby!

A protože sestava fotbalové reprezentace bude opravdu zajímavá (připomínáme ji pod článkem), očekávají pořadatelé velký zájem o tyto dresy, které je pochopitelně možné získat i s autogramem hráče. Fotbalová reprezentace nastoupí v bílých dresech, pochopitelně i se jmenovkami!

Sledujte tedy během pondělního utkání pokyny hlasatele, kterým nebude nikdo jiný, než Ondřej Lípa, kterého si jistě pamatujete z jeho působení v roli komentátora České televize. Není snad třeba připomínat, že kompletní výtěžek a dražby dresů jde ve prospěch Vladimíra Mikuláše, na kterého se již všichni těšíme!

Nominace fotbalové reprezentace:

Theo Gebre Selassie (Werder Brémy)
Tomáš Sivok (Bursaspor)
Marek Suchý (FC Basilej)
Tomáš Koubek (Sparta Praha)
Milan Škoda (Slavia Praha)
Michael Krmenčík (Viktoria Plzeň)
Jan Kopic (Viktoria Plzeň)
Martin Pospíšil (FK Jablonec)
Josef Šural (Sparta Praha)
Tomáš Přikryl (Mladá Boleslav)
Petr Mareš (Mladá Boleslav)