Pondělní utkání ve streamu!

Pondělní utkání ve streamu!

11.06.2017 09:32

Přípravy na pondělní akci finišují a máme pro vás důležitou informaci. Víme, že řada z vás to má do Chomutova přece jen daleko, a tak pro vás připravíme na webu Fotbal.cz live stream celého utkání!

Hlavním cílem akce, která má za úkol podpořit fyzioterapeuta národního týmu Vladimíra Mikuláše, je pochopitelně vyprodat chomutovskou halu. Ale protože je pořadatelům jasné, že ne každý se může na sever Čech v den utkání dostavit, padlo rozhodnutí připravit z utkání live stream!

Stream poběží v čase utkání (tedy od 18:30 hod.) na serveru Fotbal.cz a půjde o komentovaný přenos. Kdo usedne k mikrofonu? Nikdo jiný, než Jiří Štěpán, jeden z nejlepších fotbalových komentátorů České televize!

Rozhodně si tedy nenechte ujít alespoň komentovaný live stream, přesto doporučujeme účast v hale. Budete tam totiž mít možnost vydražit dres některého z fotbalových reprezentantů, zakoupit si připravené suvenýry, či jinak podpořit dobrou věc, což je hlavní motto této akce, jejímž cílem je podpořit boj našeho kamaráda s ALS!