Lavický věnoval dres do aukce

Lavický věnoval dres do aukce

11.06.2017 11:28

Jak jsme psali, po pondělním utkání proběhne v chomutovské hale dražba dresů našich reprezentantů. A máme také jeden bonus. Svůj podepsaný dres věnovala další hvězda, Julius "Lavi" Lavický!

Po skončení pondělního charitativního utkání v Chomutově proběhne v hale dražba dresů hráčů, kteří se na palubovce divákům představí. A také jednoho, který se akce přímo neúčastní, ale pro dobrou věc daruje svůj podepsaný dres!

Tímto dárcem není nikdo jiný, než hvězda seriálu Vyšehrad Julius "Lavi" Lavický (ne chcete-li herec Jakub Štáfek). Dres bude s vlastnoručním autogramem a i ten bude dražen po skončení charitativního utkání (12.6.2017 od 18:30 hod. v SH Chomutov). Aukce dresů, ve kterých oba týmy do utkání nastoupí, tak bude obohacena o tento zajímavý artikl!

Připomínáme, že cena vstupenek na zmiňované utkání Fotbalová reprezentace vs. Futsalová reprezentace je 100 Kč a zakoupit si je můžete v předprodeji v Chomutově na dvou místech; v pokladně městské sportovní haly (Mánesova 4980), nebo v městském Informačním centru (U Městských mlýnů 5885). Případně před utkáním přímo v pokladně sportovní haly.