Kolik vynesla pondělní dražba?

Kolik vynesla pondělní dražba?

14.06.2017 09:10

Pokud jste byli v pondělí v chomutovské hale, pak víte, že dražba se vydařila a vynesla zajímavou finanční částku. Zajímá vás, jak velkou pomocí Vláďovi byla a které předměty měly největší úspěch?

Dražba proběhla na dvě části a zejména ta přestávková byla skvělou zábavou, která zaujala diváky v hale o a některé předměty byl velký zájem. Ondřej Lípa, který se s mikrofonem v ruce ujal hlavní úlohy, předvedl skvělý výkon a i to se podepsalo na úspěchu dražby.

Její poločasová část byla zajímavá i proto, že hráči fotbalové reprezentace dali k dispozici předměty, které přímo nesouvisely s pondělní akcí, což diváky lákalo. A tak se krásný dres švýcarského mistra FC Basilej s autogramem přítomného Marka Suchého vydražil za 10.000 Kč, rukavice brankáře Tomáše Vaclíka koupil za 5.000 Kč trenér Karel Jarolím a krásných 6.000 Kč vynesla dramatická dražba (podívejte se na video pod tento článek!) dresu Slavoje Vyšehrad od Juliuse „Lavi“ Lavického!

Pokračovalo se i po skončení utkání, kdy byl zájem o dresy, ve kterých aktéři pondělní exhibice nastoupili. Netřeba připomínat, že veškerý výtěžek bude poukázán ve prospěch Vládi Mikuláše prostřednictvím transparentního konta. A jakou celkovou částku vynesla dražba při pondělním charitativním duelu? Úctyhodných 51.800 Kč, děkujeme všem, kteří se na tvorbě této sumy podíleli!