Co se děje v létě?

Co se děje v létě?

28.07.2017 02:13

Víme, je to hodně obecná otázka, na kterou můžeme dostat hodně verzí odpovědí. Chtěli jsme ale jejím prostřednictvím připomenout, že jsme stále tady a společně bojujeme! A jak bojuje Vláďa?

Během července vaše aktivita směrem k Vláďově podpoře neuvadá, děkujeme vám za ni. Věříme, že během léta čerpáte síly na další měsíce a určitě vás potěší informace, že totéž dělá i Vláďa. Pochopitelně, po boku se svými synky a manželkou Denisou!

Začátek července Vláda dělat to, co nám všem slíbil. Odpočíval a čerpal síly pro další etapu svého boje proti ALS. Začátek prázdnin strávil v rodinném kruhu na krásném ostrově Tenerife. "Moc všechny pozdravuji, máme se tady výborně a pobyt tady mi dělá moc dobře," vzkazoval Vláďa.

Pokud vás zajímá, kam kráčí náš kamarád na titulní fotografii, máme pro vás vysvětlení. "Je to fotografie z cesty na Pico del Teide, což je nejvyšší hora Španělska," dostalo se nám vysvětlení. I snímky pod článkem ukazují, že náš bojovník střádá pečlivě síly na další boj. A my jsme stále po jeho boku!